Certyfikaty SSL

Zabezpiecz swoją witrynę i zdobądź zaufanie odwiedzających

 

Zamów Hosting Współdzielony, a otrzymasz bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt.

Wybierz rodzaj certyfikatu i jego poziom weryfikacji

Domain Validation (DV)

Ochrona Podstawowa

Szybka weryfikacja, najlepsza dla blogów i stron prywatnych

Kup Teraz

Organization Validation (OV)

Zabezpieczenie dla firm

Kompletna identyfikacja przedsiębiorcy, polecana dla stron firmowych

Kup Teraz

Extended Validation (EV)

Maksymalna ochrona i zaufanie

Zielony pasek adresu oraz widoczna nazwa firmy, polecana dla rozwiązań e-commerce

Kup Teraz

Nie masz pewności? Wyświetl wszystkie certyfikaty

Czym są certyfikaty SSL?Certyfikaty SSL są podstawą bezpieczeństwa w Internecie. Służą do ustanowienia zaszyfrowanego połączenia i umożliwiają bezpieczne przesyłanie danych między przeglądarką lub komputerem użytkownika, a serwerem lub witryną.

 • Ustanawia bezpieczne połączenie między przeglądarką, a serwerem
 • Szyfruje komunikację w celu ochrony poufnych informacji dostarczanych przez klientów
 • Umieszcza kłódkę obok adresu internetowego w przeglądarce
 • Uwierzytelnia tożsamość organizacji

Standard SSL (Domain Validated) są najłatwiejszym i najczęstszym typem certyfikatu SSL. Certyfikaty OV i EV Certificates również uwierzytelniają tożsamość firmy lub organizacji, zwiększając zaufanie osób korzystających z witryny

Popraw ranking swojej witryny w wyszukiwarkach

Stwórz bezpieczną strefę online dla odwiedzających Twoją stronę.

Google chce uczynić internet bezpieczniejszym i w związku z tym sprawdza strony, do których ludzie mają dostęp przez Google i nagradza wysokim ratingiem te witryny, które są bezpieczne. Dlatego witryny korzystające z protokołu SSL osiągają wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Jest jeszcze więcej powodów, dla których warto rozważyć dodanie SSL do swojej witryny:

Szyfruje poufne dane
Chroni prywatność użytkowników
Zabezpiecza transakcje online
Aktywuje ikonę zielonej kłódki
Zwiększa prestiż firmy
Pozytywnie wpływa na SEO

Dostosuj swoją witrynę do najnowszych trendów

Strony internetowe nieobsługiwane przez HTTPS są teraz wyświetlane jako "niebezpieczne" w przeglądarkach Google Chrome i Mozilla Firefox. Nie pozwól swojej stronie być jedną z nich. Dodaj SSL już dzisiaj.
Dołącz do nas, a otrzymasz dodatkowe 12 miesięcy za darmo. Przeczytaj więcej »

Aktualizacja do rozszerzonej walidacji

Podczas gdy wszystkie certyfikaty SSL wykorzystują podobne metody ochrony i walidacji danych, poziom zaufania odwiedzających jest różny.

Certyfikaty Extended Validation oferują najwyższy poziom walidacji i zaufania. Zatwierdzają i wyświetlają nazwę firmy lub organizacji wraz z zielonym paskiem adresu, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wskaźników zaufania w sieci.


Standard SSL


Extended Validation SSL


Przeczytaj więcej o certyfikatach Extended Validation SSL

 • RapidSSL

  Certyfikaty RapidSSL® pomagają utrzymać bezpieczeństwo transakcji Twoich klientów dzięki 256-bitowym szyfrowaniu danych i uwierzytelnianiu witryn. Kup certyfikat i prędkość poprzez rejestrację z automatyczną walidacją kontroli domeny. Co najważniejsze, nasze certyfikaty oświetlenia półprzewodnikowego należą do najbardziej przystępnych cenowo w branży. Utrzymujemy nasze koszty na niskim poziomie i przekazujemy oszczędności na Państwa konto.

  od
  69.00 zł
  Czytaj więcej
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Certyfikaty GeoTrust® QuickSSL® Premium to jeden z najszybszych sposobów na rozpoczęcie ochrony transakcji online i aplikacji za pomocą protokołu SSL. Dzięki automatycznemu procesowi uwierzytelniania i wystawiania, uzyskanie certyfikatu SSL Premium QuickSSL zajmuje zaledwie kilka minut. Zarządzanie i odnawianie certyfikatów jest bardzo proste. Dzięki GeoTrust otrzymujesz niedrogi protokół SSL bez utraty wygody, wyboru lub niezawodności.

  od
  299.00 zł
  Czytaj więcej
 • GeoTrust True BusinessID

  Jeśli chodzi o wybór bezpieczeństwa SSL dla Twojej firmy, masz wiele możliwości wyboru. Dzięki GeoTrust decyzja jest łatwa. Certyfikaty SSL GeoTrust® True BusinessID pozwalają Twoim klientom dowiedzieć się, że twoja strona jest godna zaufania i że podchodzisz do swoich zabezpieczeń na tyle poważnie, aby uzyskać certyfikat od globalnie zaufanego urzędu certyfikacji.

  od
  369.00 zł
  Czytaj więcej
 • Secure Site SSL

  Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

  od
  1,673.80 zł
  Czytaj więcej
 • Secure Site Pro

  With Secure Site Pro SSL offer high-assurance certificate with added features for comprehensive website security.

  od
  4,174.01 zł
  Czytaj więcej
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Za pomocą zielonego paska adresu pokaż informację o bezpieczeństwie. GeoTrust® True BusinessID z EV (Extended Validation) to nasz wysokiej klasy produkt klasy biznesowej w zakresie bezpieczeństwa SSL, który wizualnie potwierdza najwyższy poziom uwierzytelnienia dostępny wśród certyfikatów SSL. Zielony pasek mówi wszystko. Osoby odwiedzające strony internetowe naprawdę zauważają, kiedy pasek adresu staje się zielony w ich przeglądarkach o wysokim stopniu bezpieczeństwa, a pole organizacyjne zaczyna się obracać między nazwą firmy a GeoTrust.

  od
  669.00 zł
  Czytaj więcej
 • Secure Site EV SSL

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  od
  4,174.01 zł
  Czytaj więcej
 • Secure Site Pro EV

  Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

  od
  6,288.28 zł
  Czytaj więcej
 • RapidSSL Wildcard

  Certyfikaty RapidSSL® Wildcard pomagają zabezpieczyć wiele subdomen za pomocą jednego taniego certyfikatu SSL wydanego dla *.twojadomena.com. Szyfrowanie do 256-bitów pozwala chronić dane osobowe klientów. Zautomatyzowana walidacja kontroli domeny sprawia, że uwierzytelnianie witryny jest bardzo proste. W RapidSSL oferujemy ochronę SSL, której potrzebujesz za konkurencyjną cenę.

  od
  549.00 zł
  Czytaj więcej
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Zabezpiecz swoją domenę i wszystkie poddomeny tego samego poziomu. Certyfikaty GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard są jednym z najszybszych sposobów ochrony wszystkich subdomen na jednym certyfikacie. Nasz automatyczny proces uwierzytelniania poczty e-mail oznacza, że otrzymasz certyfikat w ciągu kilku minut. Dzięki certyfikatom wieloznacznym QuickSSL Premium otrzymujesz nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę serwerów - jeden certyfikat, który dostosuje się wraz z rozwojem Twojej firmy.

  od
  1,049.00 zł
  Czytaj więcej
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Uproszczenie zarządzania certyfikatami dzięki wygodzie, jaką daje certyfikat Wildcard. Certyfikaty GeoTrust® True BusinessID Wildcard umożliwiają zabezpieczenie wielu subdomen na jednym certyfikacie, skracając czas i obniżają koszty zarządzania. Niezależnie od tego, czy jest to strona główna Twojej firmy, czy nazwa serwera pocztowego, ochrona poufnych informacji jest Twoim celem - i jest to również nasz cel.

  od
  1,699.00 zł
  Czytaj więcej

Czym są certyfikaty SSL?

Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie oraz bezpieczne przesyłanie danych z serwera do przeglądarki. Dzięki SSL Twoja witryna może korzystać z protokołu https i wyświetli w przeglądarkach internetowych użytkowników końcowych kłódkę informującą, że połączenie jest bezpieczne.

Dlaczego warto zainstalować certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL są istotną częścią Internetu. Nie tylko szyfrują one komunikację między Twoim komputerem a serwerem, na którym znajduje się witryna, ale również zapewniają weryfikację i wskazuje na właściciela witryny

Jakie są różnice miedzy typami certyfiaktów SSL?

Istnieją 3 różne poziomy weryfikacji, na których oparte są Certyfikaty SSL. Domain Validated (DV), Organization Validated (OV) i Extended Validation (EV). Główna różnica między rodzajami certyfikatów dotyczy informacji, które Urząd Certyfikacji, RapidSSL, GeoTrust i Symantec wymagają i zatwierdzają w celu wydania certyfikatu. Wyższe poziomy certyfikatu wymagają więcej informacji i często są wyświetlane na pasku przeglądarki. EV SSL na przykład zmienia pasek przeglądarki na zielony i wyświetla nazwę organizacji odwiedzającym, aby wygenerować więcej zaufania.

Co to jest certyfikat Wildcard SSL

Certyfikat Wildcard SSL zapewnia takie same funkcje szyfrowania i uwierzytelniania jak inne certyfikaty SSL, ale można go również zastosować do nieograniczonej liczby subdomen witryny. Certyfikat Wildcard SSL obsługuje domenę root (example.com), a także jej poddomeny. Czytaj więcej

Jakie są zalety certyfikatu EV SSL?

EV lub Extended Validation, to najwyższa klasa SSL dostępna obecnie i zapewnia większą wiarygodność i zaufanie do Twojej witryny internetowej niż inne certyfikaty SSL. Obejmują one funkcje, takie jak zielony pasek adresu i wyświetlanie nazwy firmy, które okazały się zwiększać zaufanie konsumentów.

Co, jeśli mam już certyfikat SSL?

Możesz się do nas w każdej chwili przyłączyć. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i jeśli masz już istniejący certyfikat, dodamy wszelkie funkcje, które masz na istniejącym certyfikacie SSL, maksymalnie przez kolejne 12 miesięcy. Przeczytaj więcej

Nasze certyfikaty SSL należą do najbardziej zaufanych marek w dziedzinie bezpieczeństwa online.

Powered by WHMCompleteSolution