Certyfikat DV SSL

Zabezpiecz swoją witrynę w ciągu kilku minut!

Co to jest Standard DV SSL?Certyfikat Domain Validation oferuje ekonomiczny i szybki sposób wdrożenia SSL na stronie internetowej. Certyfikaty DV potwierdzają, że jesteś właścicielem domeny, ale nie potwierdzają istnienia firmy, do której należy witryna.

Certyfikaty DV są idealne dla osobistych witryn internetowych i blogów lub witryn, które nie przetwarzają prywatnych ani poufnych informacji. Aktywowany certyfikat Domain Validated pokazuje zieloną kłódkę w przeglądarce i umożliwia korzystanie z https, aby zapewnić odwiedzającym bezpieczeństwo podczas połączenia z Twoją witryną oraz umożliwić klientom ochronę ich prywatności.

Ceny Certyfikatów


RapidSSL

  • USD $10,000
  • 99.9%
  • 69.00 zł

GeoTrust QuickSSL Premium

  • USD $500,000
  • 99.9%
  • 299.00 zł

Natychmiastowa ochrona

Najszybszy i najtańszy sposób aktywacji ochrony SSL w Twojej witrynie. Wydanie jest szybkie i często w pełni zautomatyzowane.

Bezpieczna strona

Nasze certyfikaty SSL zawierają pieczęć zaufania, która okazała się zwiększać zaufanie użytkowników i konwersję klientów.

Lepsze wyniki w rankingu Google

Google wykorzystuje SSL / HTTPS jako czynnik determinujący ranking wyszukiwarek. Dodaj SSL dzisiaj, aby zwiększyć swoją pozycję w Google!

Funkcje Certyfikatu

Szyfrowanie wrażliwych danych

Zabezpieczenie transakcji online

Wiarygodna Identyfikacja

Mocniejszy & Szybszy SSL

Kompatybilny z 99.9% przeglądarek

Zwiększa możliwości SEO

Natychmiastowe wydanie

Bezpłatna Aktywacja

Nasze certyfikaty SSL należą do najbardziej zaufanych marek w dziedzinie bezpieczeństwa online.